Userspots E-Bülten

Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlası hakkında içerik üretiyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

Güncel

Nisan 2020

UX Tarihi

Tarih boyunca merkeze “insanı” ve onun yaşadığı “problem”leri alan kullanıcı deneyimi tasarımı kavramının nasıl ortaya çıktığını ve geliştiğini derledik.

Tüm Bültenler

arthur-dent
Mart

Jr. UX Designer’ın Galaksi Rehberi

UX designer olmak isteyenleri eğitici bir yolculuğa davet ediyoruz! UX designer olmak için bilmen gereken 15 konuyu belirledik ve o konuları daha iyi kavramanı sağlayacak 15 case oluşturduk.
Detayları İnceleyin
Şubat

8 Kızgın Kullanıcı

İçerik okumak isterken karşımıza çıkan engeller, bitmek bilmeyen ve güven vermeyen süreçler sizi de kızdırıyor mu? Siz de kullanıcılarınızı kızdırmamak için kaçınılması gereken noktaları keşfedin!
Detayları İnceleyin
Ocak

2020 UX Trendler

"2020 UX Trendlerini; 'Tasarımcı', 'Tasarım İşi', 'Kullanıcı' ve 'Yönetici' başlıkları altında topladık. Bu trendleri yakalamak isteyen tasarımcılar ve yöneticiler için hazırladık.
Detayları İnceleyin
Userspots Bülten
Her ay tasarım ve teknoloji üzerine yeni stiller, dijital ürünler, projeleriniz için kaynaklar, tasarım ilhamları ve daha fazlasına sahip bülten.
2300’den fazla kişinin kayıtlı olduğu kulübümüze katıl !
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.