uzay
Proje

BonusFlaş Mobil Uygulama Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Müşteri
app-storegoogle-play

Araştırmalar sonucunda, kullanıcıların BonusFlaş’tan beklentilerinin kontrol sahibi olmak, ayrıca efor harcamadan takip edebilmek ve kendini güvende hissetmek olduğu tespit edildi. Favorilerim ve Kampanya Habercisi fonksiyonları tasarlandı. Kartlar ile ilgili her şey tek bir uygulamada toplanarak kullanıcılara keyifli bir deneyim sunuldu.

Kimler Çalıştı?

Neler Yapıldı?

21
#
UI Tasarım
UI Tasarım kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.
İncele
11
#
Derinlemesine Görüşme
Derinlemesine Görüşme, projenin odak konusuyla ilgili (örneğin, kullanım, davranışlar ve alışkanlıklar) birebir ve yüz yüze oturumlarda bu konu hakkında tutum ve davranış toplama amacıyla kullanıcıya sorular sorulan bir araştırma tekniğidir. Bu servisimiz ile müşterilerinizin hikayelerini dinleyin.
İncele
14
#
Netnografi
Netnografi, online platformlar üzerinde yapılan etnografik araştırmalardır. Netnografi ile hedef kitlenizin kim olduğu, hikayeleri, ürün veya servisle deneyimleri topluca konuşmuş oldukları platformlardan toplanabilir. Müşterilerinizin dijital dünyalarına hakim olun.
İncele
12
#
Kullanılabilirlik Testi
Kullanılabilirlik testi, ürünlerde bulunan kullanılabilirlik hatalarını bulmak ve düzeltmek için son kullanıcılar ile yapılan bir test yöntemidir. Ürününüzün kullanıcı deneyimini iyileştirin.
İncele
6
#
Günlük Çalışması
Günlük çalışması, kullanıcı davranışları, faaliyetleri ve belli zaman içindeki deneyimler hakkında nitel veriler toplamak için kullanılan bir araştırma yöntemidir. Müşterinizin günlük yaşamına dahil olun.
İncele
5
#
Göz İzleme Testi
Göz izleme Testi, göz izleme cihazı kullanılarak, kullanıcının üründe nereye, ne kadar süre baktığını, anlık ve geçmiş dikkatini nereye yoğunlaştırdığına bakılan bir araştırma tekniğidir. Arayüzlere kullanıcılarınızın gözünden bakın.
İncele
19
#
Wireframe
Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.
İncele

Neler Tasarladık?