UI Tasarım

fill

UI Tasarım kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.

NEDEN İHTİYAÇ DUYARSIN?
Arayüzlerinizi kullanıcılarınız beğenmiyor, onların estetik beklentilerini karşılayamıyor olabilirsiniz. Bu servis ile arayüzlerinize zarafet katın.

Nedir?

Arayüzün, kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.

Faydaları Nelerdir? Nerelerde Kullanılır?

Ürünün halihazırda varolan arayüzü eski trendlere göre tasarlanmışsa ve güncellenmeye ihtiyacı varsa UI Tasarımı yapılabilir. Wireframe'ler ile sıfırdan oluşturulan bir ürün arayüzünün son basamağı olabilir.

Nasıl Yapılıyor?

  1. Tasarım Benchmark'ı yapılır.
  2. Moodboard hazırlanarak, ürünün UI ambiyansı genel çerçevesi ile çizilir.
  3. Birkaç sayfanın tasarımı yapılarak konsept tasarım hazırlanır.
  4. Konsept tasarım onaylandıktan sonra geri kalan ekranların tasarıma konsepte uyumlu şekilde devam ettirilir.
  5. Tasarıma ait bütün elemanların içinde bulunduğu UI Kit hazırlanır.
  6. Tasarım yazılıma aktarılmaya hazır halde getirilip, aktarılır.
astronot

İpucu

Aidiyet hissiyatını sağlamak ve sağlamlaştırmak için kurumsal kimlik çalışmasıyla tanımlanmış sürdürülebilir tasarım kurallarına bağlı ilerlenmesine yardımcı olur.

İpucu

This is some text inside of a div block.

UI Tasarım

19
#
Wireframe
Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.
Keşfedin!
16
#
Prototipleme
Prototipleme, yayına girmemiş bir web sayfasının modellenmesi, nasıl görüneceği ve çalışacağının gösterildiği ön sürümünün oluşturulmasıdır. Prototip üretip zamandan kazanın.
Keşfedin!

Bu Servisi Alan Şirketler

Userspots'tan bu servisi almak ister misiniz?
İletişime Geç