Wireframe

fill

Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Wireframe, tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Bu servis ile tasarım sürecinde zamandan kazanın.

NEDEN İHTİYAÇ DUYARSIN?
Akışları ve müşterinin deneyimini konuşmak yerine estetik kaygılarla çok vakit harcıyor olabilirsiniz. Bu servis ile tasarım sürecinize hız katın.

Nedir?

Wireframe, ürünün düşük kaliteli ve basitleştirilmiş bir taslağıdır. Tüm proje düzeninin yapısını oluşturarak daha sonra ayrı parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Tasarım aşamasında olan bir arayüzün navigasyon ve sayfa içerikleri gibi temel unsurlarının gösterildiği siyah beyaz taslaktır.

Faydaları Nelerdir? Nerelerde Kullanılır?

Kullanıcı deneyimi geliştirme sürecinde estetik kaygıların süreci geliştirecek tasarım tartışmalarında ön plana çıkmamasını kullanıcı deneyimine odaklanmayı sağlar. Tasarım ile ilgili hızlı karar alma ve uygulama süreçleri yaratmaya olanak tanır.

Doğrudan estetik tartışmalara geçmeden önce yapının belirlenmesinin kritik olduğu noktalarda,
Yazılım ekiplerini erken aşamada sürece dahil etmek için,
Kapsamın belirlenmesinin kritik olduğu projelerde,

kullanılır.

Nasıl Yapılıyor?

  1. Araştırma sonuçları analiz edilir.
  2. Fonksiyon listesi çıkarılır.
  3. Sonuçlar doğrultusunda fonksiyonlar tasarıma dönüştürülür.
  4. Dijital eskiz çizim olarak sunulur.
astronot

İpucu

Wireframe, görsel tasarımdan bağımsız kullanılabilirlik sorunlarını önceden tespit etmeyi kolaylaştırdığı için zaman kazandırır, tasarım ve yazılımı hızlandırır.

İpucu

This is some text inside of a div block.

Wireframe

12
#
Kullanılabilirlik Testi
Kullanılabilirlik testi, ürünlerde bulunan kullanılabilirlik hatalarını bulmak ve düzeltmek için son kullanıcılar ile yapılan bir test yöntemidir. Ürününüzün kullanıcı deneyimini iyileştirin.
Keşfedin!
21
#
UI Tasarım
UI Tasarım kullanıcının hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırıp hızlandıracak şekilde ve hoşa gidecek bir ambiyans yaratma motivasyonuyla tasarlanmasıdır.
Keşfedin!
16
#
Prototipleme
Prototipleme, yayına girmemiş bir web sayfasının modellenmesi, nasıl görüneceği ve çalışacağının gösterildiği ön sürümünün oluşturulmasıdır. Prototip üretip zamandan kazanın.
Keşfedin!

Bu Servisi Alan Şirketler

Userspots'tan bu servisi almak ister misiniz?
İletişime Geç