Userspots Akademi & Eğitim

Userspots olarak insanların sevdikleri ve önem verdikleri bir konuda kariyerlerini geliştirirken onlara bilgilerimizi ve tecrübelerimizi aktararak yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

En Yakın Eğitimler

Online Eğitimler

Kamplar

Tüm Eğitimlerimiz

Uzun yıllardır başarıyla sürdürdüğümüz tüm eğitimlerimizi çok daha interaktif bir şekilde, trafikte zaman kaybetmeden ve evinizin konforunda sizlerle buluşturuyoruz. Başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar her seviyede çok çeşitli ve kapsamlı eğitimler veriyoruz.

Kamplarımız

Kariyerinizi UX/UI üzerine şekillendirmek istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Bu alanlardaki bilgi ve tecrübe seviyenize bakmaksızın potansiyel UX/UI tasarımcılarına ücretsiz kamplarımızla destek veriyoruz. Ekosistemin gelişmesi amacıyla yıllar önce hayata geçirdiğimiz kamplarımıza her sene yenilikler katarak yolculuğumuza devam ediyoruz.

KHAS MIX
Yüksek Lisans

Detaylı İncele

Katılımcılarımızın Gözünden Userspots Akademi

Hem verimli hem de keyifli bir eğitim süreci sunmayı hedeflediğimiz programlarımızın sonunda katılımcılarımızdan aldığımız geribildirimlerle mevcut deneyimimizi iyileştiriyoruz.

MURAT AKMAN

BPM Design and Development Assistant Project Manager at TEB

Öncelikle çok keyifli, yoğun ve öğretici geçen 3 gün için çok teşekkür ederim. Süreç, ürün tasarımı yapan veya proje yönetiminde çalışan profesyonellerin eğitimi almalarını kesinlikle tavsiye ederim. Eğitim süresince iyi kullanıcı deneyiminin aslında her süreçte, her üründe ne kadar önemli olduğunu görecek ve öğrendiğiniz prensipleri hemen hayatınızda kullanmak isteyeceksiniz.

ZEYNEP ŞİMA

Content Manager at Dekopasaj

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı gibi geniş kapsamlı bir konuyu hepsi kendi alanında uzman, deneyimli profesyonellerden öğrenme şansına sahip oldum. 3 günün tamamı benim için oldukça verimli ve faydalı geçti. Aldığım eğitimle kendimi öncesine kıyasla çok daha yetkin hissediyorum.

MELEK YAVUZ

Visual Communication &
UX/UI Designer

Vaat ettiklerini ve beklentileri fazlasıyla karşılayan, UX hakkında hiçbir fikri olmayan bir insanı bile eğitim sonunda UX temellerini atmış bir hale getiren ve işin sadece UX boyutuyla kalmayıp, UI kısmına da girerek bu alanda ufku daha da geliştiren bir içerikti. Eğlenceli workshoplar sayesinde bu alanda yapabileceğimiz potansiyel yanlışları birçok örnek üzerinden görmemiz de eğitimi değerli kılan bir diğer etmendi.

Eğitimler Hakkında Bilgi Almak İstiyorum!

Eğitimler hakkında bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için hemen formu doldurup gönderin.
Başvuru için teşekkürler. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Lütfen eksik bilgileri tamamlayıp, tekrar deneyin.